Są tanie, praktyczne i skutecznie wspierają działania marketingowe firmy – mowa o torbach reklamowych z nadrukiem, które są doskonałym wyborem dla każdego sklepu niezależnie od branży. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy ich zamawianiu?

Chociaż może wydawać się, że zwykłe torby reklamowe z nadrukiem tak naprawdę nie mają dużego znaczenia w zestawieniu z szeroko zakrojonymi kampaniami reklamowymi w mediach masowych, to jednak nawet takie niewielkie detale pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów w kontekście marketingu.

Reklamówki z nadrukiem zawierającym logo firmy, jej nazwę, informacje o lokalizacji czy nawet ofercie są swoistego rodzaju mobilnym przekaźnikiem reklamy i umożliwiają kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Aktualnie producenci reklamówek są w stanie zrealizować dla klienta praktycznie każdy projekt. O czym jednak powinniśmy pamiętać przed jego zleceniem?

Dobra torba reklamowa z nadrukiem – czyli jaka?

Czym powinny wyróżniać się dobre torby reklamowe z nadrukiem? Wbrew pozorom, to jak wyglądają i z jakich materiałów są wykonane, ma bardzo duże znaczenie dla ich skuteczności marketingowej.

Przede wszystkim warto postawić na solidne materiały. Cienka, podatna na rozerwania torebka nie będzie dobrze świadczyła o firmie i w związku z tym szybko trafi do kosza. Gdy torby reklamowe z nadrukiem wykonane są z lepszej jakości materiałów – są grubsze, nieprzezroczyste, mają wygodne w trzymaniu uszy albo wycięcia, wtedy są także skuteczniejsze w realizowanej przez siebie roli i istnieje szansa, że będą używane więcej niż tylko jeden raz.

Jeśli chodzi o wzory, warto postawić na te przyciągające wzrok, ale też odpowiadające wizerunkowi firmy, aby wzbudzały pozytywne skojarzenia. Dzisiaj większość producentów reklamówek współpracuje z grafikami i oferuje klientom możliwość skorzystania z usług projektowania graficznego – także w cenie zamówienia. Dzięki temu nie musimy dostarczać już własnego projektu. Grafik zaproponuje różne koncepcje i będziemy mogli wybrać taką, która będzie najciekawsza.